Copywriting

Piszemy teksty na stronę internetową

Potrzebujesz świetnego copywritera, aby stworzyć tekst SEO dla swojej witryny? Trafiłeś we właściwe miejsce! Treść jest nieodłącznym elementem prowadzenia działań marketingowych w Internecie.

Ważne jest, aby była napisana nie tylko zgodnie z zasadami gramatyki i ortografii oraz poprawną polszczyzną. Bardzo ważne jest również właściwe zrozumienie grupy docelowej. Zgodnie z zasadami SEO chcemy zoptymalizować, kto i jak łączy się z naszym przekazem i tekstem.

Copywriting SEO dla każdej branży

Żaden tekst, który wychodzi spod mojej klawiatury copywritingowej, nie powstał przypadkowo. Dzięki szczegółowemu planowi SEO każdy z nich osiąga określone cele i przynosi wymierne korzyści. Niezależnie od celu tworzenia treści, wzbogacam ją o słowa kluczowe, aby zwiększyć widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Tworząc tekst SEO pamiętam o zasadach pozycjonowania strony i odpowiednio optymalizuję tekst.

Teksty na stronę www – co piszę?

 • Opisy produktów

Tworzę tekst, który odzwierciedla określone specyfikacje i zastosowania produktu. Dla każdego z nich napiszę unikalny opis.

 • Opisy kategorii

Zadbam o odpowiednią treść dla kategorii na Twojej stronie. Wzbogacę ją o słowa kluczowe dzięki analizie SEO.

 • Opisy usług

W atrakcyjny sposób przedstawię ofertę Twojej firmy. Tworzę treści odpowiadające oczekiwaniom określonej grupy docelowej.

 • Teksty na bloga

Prowadzisz stronę internetową lub sklep internetowy? Wzbogać ją o blog, na którym będę publikować rzetelne treści i ciekawe informacje.

 • Artykuły SEO

Ekspercki, wizerunkowy, techniczny – bez względu na rodzaj artykułu, napiszę go dla Ciebie z myślą o pozycjonowaniu.

 • Inne teksty

Tworzę teksty reklam do ulotek, newsletterów, banerów i wielu innych kreatywnych treści marketingowych.

Czy wiesz dlaczego copywriting jest tak ważny?

Pisanie wartościowego tekstu to nie tylko algorytmy i wyszukiwarki, ale przede wszystkim ludzie. Warto pamiętać, że to dla nich przygotowywane są treści, a poza perfekcyjną optymalizacją SEO tekst powinien zawierać również pewną wiedzę. Dobry copywriter może nie tylko napisać artykuł, który ma wpływ na tysiące ludzi, ale może nawet wpłynąć na zachowania zakupowe klientów. Wszystko zależy od wyboru kontekstu i słownictwa, którego używają Twoi klienci. Jeśli chcesz, aby treść Twojej strony była najwyższej jakości, wybierz profesjonalną usługę copywritingu, przygotuję dla Ciebie unikalny tekst.

 • Większy ruch na stronie

Masowe publikacje pozwolą Ci kierować na Twoją stronę nieograniczoną liczbę słów kluczowych, co przełoży się na więcej osób, które znają Twoją firmę.

 • Poprawa konwersji

Zrozumiały tekst z ciekawymi opisami cech produktów może nawet kilkukrotnie zwiększyć ich sprzedaż przy tej samej liczbie klientów.

 • Widoczność w Internecie

Opisy w witrynie pozwalają wyszukiwarkom zrozumieć, o czym jest strona i przypisać ją do odpowiednich słów kluczowych. Podstrony bez tekstu nie są w ogóle widoczne w wynikach wyszukiwania.

 • Profesjonalny wizerunek

Tworzenie artykułów na blogi i inne teksty eksperckie nada Twojej firmie profesjonalny ton i przekona niezdecydowanych klientów do skorzystania z Twoich usług.

 • Wyższa pozycja w Google

Optymalizacja tekstu pod kątem wyszukiwarek i SEO pomoże Twojej witrynie uzyskać wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

 • Zaufanie do marki

Treści informacyjne, takie jak aktualności z życia firmy, mają pozytywny wpływ na budowanie relacji z klientami i wzrost zaufania do naszej firmy.

Copywriting to podstawa dobrego tekstu

Wiem, jak pisać, aby w łatwy sposób przedstawić najbardziej złożone zagadnienia istotne dla Twojej branży. Stworzę dla Twojej witryny profesjonalnie wyglądający tekst, który ułatwi Ci wspinanie się wyżej w wynikach wyszukiwania dla określonych słów kluczowych i przyciągnięcie uwagi mediów. Dzięki mojemu kompleksowemu podejściu do pisania tekstów staniesz się ekspertem w branży i przyciągniesz do swojej marki nowych klientów.

Twój marketing potrzebuje dobrych treści, a Twoje treści wymagają profesjonalnego copywritingu – u mnie znajdziesz i jedno, i drugie.

Spraw, aby Twoja marka nabrała treści

Chcesz wiedzieć, czym jest copywriting? Napisz do mnie i przekonaj się, jak wiele może zdziałać dobrze przygotowana treść. Teksty, które piszę, zaspokoją potrzeby Twojej grupy docelowej i wesprą rozwój Twojego biznesu. Wiem, że dobry tekst to podstawa content marketingu, dlatego z przyjemnością przygotuję tekst na Twoją stronę.